Grafika złączonych dłoni
Powiększenie
Kontrast
Interlinia
Podświetlenie linków
Odstępy między literami
Maska do czytania
Podpowiedzi
Kursor
Reset
Zgłoś problem  Zgłoś problem

  Powrót

  Zlot Dąbrowski

  Ogólnopolski Zlot Szkół im. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego w Winnej Górze.

  Wydarzenie organizowane przez Pałac Generała Dąbrowskiego w Winnej Górze, skierowane do uczniów szkół pod patronatem generała Dąbrowskiego z całej Polski.

  ZLOT DĄBROWSKI 2022

  I Zlot odbył się 13-14 czerwca 2022 roku. W ramach programu przewidziano: uroczystość otwarcia Zlotu z udziałem Marka Woźniaka, Marszałka Województwa Wielkopolskiego; rekonstrukcję historyczną z defiladą generała Dąbrowskiego; grę terenową dla uczestników składającą się
  z 12 stacji umiejscowionych na terenie pałacu, parku pałacowego i okolicznego kościoła; pokaz piechoty i pokaz kawaleryjski; ognisko integracyjne z zakończeniem gry terenowej; pokaz wideo mappingu na fasadzie Pałacu. 

  W Zlocie wzięło udział 12 szkół pod patronatem Dąbrowskiego: Szkoła Podstawowa im. Jana Henryka Dąbrowskiego. Zespół Szkół w Pięczkowie; Zespół Szkół im. gen. J. H. Dąbrowskiego w Nowym Mieście nad Wartą; Szkoła Podstawowa im. gen. J. H. Dąbrowskiego w Słupi Wielkiej; Zespół Szkół Rolniczych im. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego w Środzie Wielkopolskiej; Szkoła Podstawowa im. gen. J. H. Dąbrowskiego w Starkówcu Piątkowskim; Szkoła Podstawowa im. gen. J. H. Dąbrowskiego w Starkówcu Piątkowskim; Szkoła Podstawowa nr 59 im. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego w Poznaniu; Zespół Szkół w Sławnie im. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego; Szkoła Podstawowa nr 10 w Nysie z oddziałami integracyjnymi im. Jana Henryka Dąbrowskiego; Szkoła Podstawowa im. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego Zespół Szkół w Radzyniu Chełmińskim; Szkoła Podstawowa im. gen J. H. Dąbrowskiego w Dobrzejewicach Zespół Szkół w Dobrzejewicach; I Liceum Ogólnokształcące im. gen. J. H. Dąbrowskiego w Kutnie; Szkoła Podstawowa im. Jana Henryka Dąbrowskiego w Krobanowie.

  Wydarzenie w ma charakter cykliczny. II edycja Zlotu odbędzie się 19-20 czerwca 2023 roku.

  Dokumentacja wideo:

  DATA
  13-14 czerwca 2022

  WSTĘP
  Wydarzenie zamknięte skierowane do zaproszonych szkół

  PATRONAT MEDIALNY
  Kultura u Podstaw

  PATRONAT HONOROWY
  Marszałek Województwa Wielkopolskiego

  PRODUKCJA
  Mikołaj Ludwik Jaksim
  Marta Wieczorek

  KOMUNIKACJA
  Oliwia Olesiejuk

  OPRACOWANIE MULTIMEDIÓW
  Viator Films
  wju.vjs
  Oliwia Olesiejuk

   

  Winna Góra 11,
  63-000 Środa Wielkopolska
  zobacz na Google Maps